Wdrożenia i szkolenia
Wdrożenia oprogramowania i szkolenia
Pomagamy we wdrażaniu oprogramowania do obsługi firm. Mamy wyspecjalizowanych fachowców, którzy doradzą i przeszkolą personel w zakresie obsługi programów.
Programy na zamówienie
Realizacja indywidualnych projektów programistycznych
Opracowujemy programy komputerowe na zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, rozszerzające funkcjonalność używanego oprogramowania, albo pełne systemy informatyczne.
Opieka i outsourcing
Kompleksowa opieka serwisowa i informatyczna instytucji
Pełnimy nadzór nad istniejącymi systemami i sieciami komputerowymi. Oferujemy serwis oprogramowania i komputerów. Wykonujemy okresową konserwację i bieżące aktualizacje oprogramowania.
Serwis komputerowy
Naprawy sprzętu komputerowego i fiskalnego
Zajmujemy się diagnostyką, naprawą i modernizacją sprzętu komputerowego, instalujemy systemy operacyjne i oprogramowanie użytkowe, przenosimy dane, konfigurujemy sterowniki i usuwamy wirusy.
Sklep komputerowy
Sprzedaż komputerów oraz urządzeń fiskalnych
W naszym sklepie sprzedajemy komputery, podzespoły, peryferia oraz materiały eksploatacyjne. Zajmujemu się również sprzedażą urządzeń fiskalnych: kas i drukarek.
Strony internetowe
Tworzenie zaawansowanych stron internetowych
Projektujemy i wykonujemy strony internetowe według indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Stosujemy najnowsze technologie jednocześnie dbając o estetykę, funkcjonalność, logiczną strukturę i łatwą nawigację.
Pomoc zdalna

Za 3 sekundy rozpocznie się pobieranie pliku o nazwie amikom.exe.

Po zakończeniu pobierania należy go uruchomić i postępować zgodnie z instrukcjami.